طرحی که دیروز در مجلس از طرف نمایندگان محترم و محترمه رد شد و به تصویب نرسید مربوط به شفاف شدن هزینه های

انتخاباتی نمایندگان بود و در این بین اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان هم من جمله دو تا نماینده سبزوار به این طرح رای منفی دادند .

 

در حالی که حضرت آقا بارها تلویحا بر شفاف شدن هزینه ها و احتمال اتصال باندهای قدرت و ثروت با تبلیغات نمایندگان بارها تاکید کرده بودند نمایندگان به ظاهر ولایت مدار و اصولگرا با این طرح مخالفت اساسی کردند .آیا این  کار  نمی تواند موید این مطلب باشد که  آقایان به نحوی به چک های اهدائی و پولهای بسته بندی روی خوش نشان می دهند.

سئو.ال ما از دوتا دسته گل فعلی اینست که با کدام منطق و توجیه به این طرح رای دادید و چرا بر خلاف نظر آقا رای دادید.مردم مستحق دانستن حقایق هستند ومی خواهند بدانند پولی که برای تبلیغات خرج می شود از کجا می آید .

کارشناسان و مسئولان نظارتی و حتی افراد مجلس از جمله جناب آرمین هزینه تبلیغات در دوره قبل را برای بعضی نمایندگان تا یک میلیارد هم تخمین زده آنهم با اسناد معتبر .همه حقوق یک نماینده در سال زیر صد میلیون می شود.پس نتیجه این همه هزینه در کجا متجلی می شود.

امید که نمایندگان محترم ما هم داخل باندهای قدرت و ثروت نشوند وهم به رقابت ناجوانمردانه تن در ندهند و هم به جریان انحرافی که صندوقهای پر پول فراوان تهیه دیده نه بگویندمنبع: ایران سبزوار خبر

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 بهمن 1390    | توسط: زمانه باپدر    |    | نظرات()